بهترين و جديدترين رژيم گياه خواري بدون ضربه زدن به بدن و پوست

در اين مطلب از نظر چندين فوق تخصص و مجله پزشکي کمک گرفته ايم تا بهترين رژيم گياه خواري بدون عوارض بر پوست، بدن و تضعيف قواي عمومي را به شما معرفي کنيم.

1- صبحانه

صبحانه ي مبتني بر پروتئين، يک انتخاب ايده آل است زيرا براي تقويت و شروع روز مناسب ميباشد. به عنوان مثال، در حالي که نانتان را تست ميکنيد، تخم مرغ را هم نيمرو کنيد البته در روزهايي که زمان بيشتري داريد.

تخم مرغ حاوي پروتئين با ترکيب چربي ميباشد و زرده آن منبع مفيد ويتامين D است که براي تقويت استخوانها و دندانها نياز داريم. پروتئين به تدريج معده را تخليه ميکند، و کالري شما را در طول روز تأمين و کمک ميکند تا کالري کمتري مصرف کنيد. در صورت تمايل، با خوردن يک ظرف بزرگ فرني يا غلات همراه با آجيل و دانه ها و مقدار زيادي ماست طبيعي روز خود را پايان دهيد.

اغلب افراد فکر ميکنند گياهخواران در خطر ابتلا به کمبود آهن هستند، اما غذاهاي گياهي فراواني وجود دارند که منبع آهن خوبي در کنار غلات صبحانه، نان و دانه هاي کدو حلوايي و آفتابگردان ميباشند. خوردن هر يک از اين مواد به همراه يک ليوان کوچک آبميوه غني از ويتامين C سبب بهينه سازي جذب آهن در بدن خواهد شد. افرادي که از خوردن لبنيات مانند ماست و شير خودداري ميکنند بايد جايگزيني براي آن انتخاب کنند که حاوي ويتامين B12، D و کلسيم باشد.

ادامه مطلب لينک زير:

بهترين و جديدترين رژيم گياه خواري بدون ضربه زدن به بدن و پوست

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 25
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 1
بازدیدکنندگان دیروز : 0
بازدید امروز : 9
بازدید دیروز : 0
کل بازدیدکنندگان : 6
کل بازدیدها : 15