3 روش رشد سريع مو در يک هفته

شايد براي شما هم اتفاق افتاده باشد که بعد از کوتاه کردن موهايتان پشيمان شده باشيد و آرزو کنيد که اي کاش خيلي زود دوباره بلند شوند. خوشبختانه روش هاي علمي متعددي وجود دارد که مي تواند شما را به آرزويتان برساند. با مراقبت کردن و تغذيه مناسب موها و همينطور استفاده از ماسک هاي مخصوص مو به راحتي مي توانيد رشد موهايتان را تقويت کنيد. با اينکه نمي شود دقيقا گفت که موها در طول هفته چقدر رشد مي کنند اما بعد از به کارگيري روش هايي که قرار است در اين مطلب گفته شوند مي توانيد مطمئن باشيد که خيلي زود و سريع موهايتان رشد مي کنند و دوباره بلند مي شوند.

روش اول: استفاده از محصولات ترميم کننده مو

1-پوست سرتان را با روغن هاي گرم ماساژ بدهيد. ماساژ دادن پوست سر با روغن هاي گرم و طبيعي باعث تقويت رشد موها مي شود. براي اين کار مي توانيد از روغن نارگيل، روغن زيتون، روغن جوجوبا و روغن آرگان استفاده کنيد. يادتان باشد استفاده از روغن هاي طبيعي براي تقويت رشد موها از نظر علمي ثابت نشده است اما ممکن است تاثير مثبتي روي تقويت رشد موهاي شما داشته باشد.

  • قبل از استفاده از روغن ها کمي آن ها را گرم کنيد اما مراقب باشيد که خيلي داغ نباشند. دماي روغن بايد به اندازه اي باشد که پوست سر و موهايتان را نسوزاند.
  • بعد نوک انگشتانتان را به روغن آغشته کنيد و با حرکات نرم و ملايم دايره اي شکل روي سرتان بکشيد. مي توانيد از ديگران هم بخواهيد که اين کار را برايتان انجام بدهند. 3 دقيقه به همين شکل پوست سرتان را با روغن ماساژ بدهيد.
  • اجازه بدهيد که حدود نيم ساعت روغن روي سرتان باقي بماند و بعد آن را با آب و شامپو کاملا از روي موها پاک کنيد و سرتان را بشوييد.
  • بهتر است از روغن ها قبل از رفتن به حمام استفاده کنيد تا مجبور نشويد مدام از شامپو استفاده کنيد چ

2- ماسک موي خانگي بسازيد. استفاده از ماسک هاي مقوي مو در طول هفته باعث شادابي و رشد بيشتر موها مي شود. اگر نمي خواهيد خودتان ماسک مو تهيه کنيد مي توانيد آن را از فروشگاه هاي لوازم آرايشي و بهداشتي بخريد.

ادامه مطلب لينک زير:

3 روش رشد سريع مو در يک هفته 

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 25
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 1
بازدیدکنندگان دیروز : 0
بازدید امروز : 12
بازدید دیروز : 0
کل بازدیدکنندگان : 6
کل بازدیدها : 18